Süslenmiş Hediyelik Fidan 1
Hediyelik FidanSüslenmiş Hediyelik Fidan 2

Altuni Mazı Fidanı

3.00

Üreticisinden en uygun fiyatlarla nikah fidanı

Sıra dışı ve Çevreci bir yolla nikahınızı farklı kılmak isterseniz davetlilerinize nikah fidanı dağıtın! Dört mevsim dikilebilen topraklı saksıda olan fidanlarımız için ayrıca bir kaba ihtiyaç bulunmamaktadır.

İndirim!
Hediye FidanSüslenmiş Hediyelik Fidan 3

Altuni Taflan Fidanı

3.50 3.00

Yeşil ve sarı benekli yapraklara sahip dekoratif bir süs çalısı olan altuni taflan fidanı, hediye fidan olarak dağıtıldığında, yetişrtirilmesi de kolay olması sebebiyle tercih edilir. Kış soğuklarına dayanıklığı -20°C derecedir. Dikildiği yerde iki üç yıl iyice köklendikten sonra kuraklıklara aşırı sıcaklara dayanıklılığı artar.

Nikah Şekeri Yerine FidanSüslenmiş Hediyelik Fidan 4

Ardıç Fidanı

4.00

Nikah Fidanı olarak dağıtabileceğiniz ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yaşayabilen, canlı çit uygulamalarında veya soliter olarak kullanılabilir.

Üzümsü kozalaklarından içki sanayiinde yan ürün olarak yararlanılır. Odunu ise diri kısmı sarı, özodunu koyu renkli olup, tornacılıkta kullanılır. Ardıç şehir içinde peyzaj ürünü olarak kullanmak için çok uygun bir ağaçtır.

Süslenmiş Hediyelik Fidan 5Süslenmiş Hediyelik Fidan 6

Batı Ladini Fidanı

4.00

Nikah şekeri yerine fidan dağıtarak sıra dışı ve çevreci bir yolla özel gününüzü farklı kılabilirsiniz. Davetlilerinize hediye batı ladini fidanı dağıtın, dört mevsim dikilebilen topraklı saksıda olan fidanlarımız için ayrıca bir saksıya ihtiyaç bulunmamaktadır.

Fıstık ÇamıFıstık Çamı

Fıstık Çamı

3.50

Yetişme yeri bakımından sorun çıkartmayan türlerdendir. Neredeyse her tür toprakta yetişmektedir. Fakir kumlu, kireçli veya killi topraklarda kurak iklimlerde yetişir. Güneşli yerleri sever. Soğuk ve sert iklimlerde gelişemez. Işık isteği fazladır.

nikah-fidani-leylandi-beyazSüslenmiş Hediyelik Fidan 7

Leylandi Fidanı

3.50

Leylandi çamı 4 mevsim yeşil ve dayanıklı bir bitki olmasından dolayı sıkça tercih edilen çam türüdür.  -20 dereceye kadar dayanır. Hava kirliliği ve tuz serpintilerine karşı dayanıklıdır.

İyi güneşte maksimum büyüme gösterir ve kısmi gölgeyede tahammülü vardır. Nemli ortamda hızlı büyür. Sulamaya çabuk cevap verir ancak kuraklığa dayanımı da oldukça yüksektir bu nedenle su sıkıntısı olan bölgelerde tercih edilebilir.

Budamaya elverişli form vermeye uygundur. Ses, rüzgar engellemek amacıyla bahçe etrafında doğal duvar olarak kullanılabilirler.

Hediye Mavi LadinHediye Nikah Fidanı

Mavi Ladin Fidanı

4.00

Üreticisinden en uygun fiyatlarla hediyelik fidan. Sıra dışı ve çevreci bir yolla özel gününüzü farklı kılmak isterseniz davetlilerinize hediye çam fidanı dağıtın! Dört mevsim dikilebilen topraklı saksıda olan fidanlarımız için ayrıca bir saksıya ihtiyaç bulunmamaktadır.

İndirim!
Nikah FidanıSüslenmiş Hediyelik Fidan 8

Mazı Fidanı

3.50 3.00

Nikah Fidanı olarak dağıttıktan sonra misafirleriniz her bölgede rahatlıkla yetiştirebilir. Apartman girişlerinizde, duvar kenarlarında rahatlıkla kullanılabilen ve şekil verilebilen bir bitkdir. Sürekli yeşil bitkilerdir, yapraklarını yaz kış dökmeyen ağaçlardır. Çit mazısı görüntü ve rüzgarı engeller, arsız bir bitki olup soğuğa ve sıcağa dayanıklıdır.

Nikah FidanıSüslenmiş Hediyelik Fidan 9

Şimşir Fidanı

3.50

Üreticisinden en uygun fiyatlarla hediye çam fidanı. Sıra dışı ve çevreci bir yolla özel gününüzü farklı kılmak isterseniz davetlilerinize hediye çam fidanı dağıtın! Dört mevsim dikilebilen topraklı saksıda olan fidanlarımız için ayrıca bir saksıya ihtiyaç bulunmamaktadır.

nikah-fidani-bati-mazisi-beyaznikah-fidani-bati-mazisi-kirmizi

Smaragd – Batı Mazısı Fidanı

3.50

Üreticisinden en uygun fiyatlarla nikah fidanı

Sıra dışı ve Çevreci bir yolla nikahınızı farklı kılmak isterseniz davetlilerinize nikah fidanı dağıtın! Dört mevsim dikilebilen topraklı saksıda olan fidanlarımız için ayrıca bir kaba ihtiyaç bulunmamaktadır.

Süslenmiş Hediyelik Fidan 10