Nikah Çamı - FidanıHediye Nikah Fidanı

Nikah Şekeri Alternatifi

Nikah şekerlerini seviyorsunuz fakat bu durum artık yeterince klişeye dönüştü! Kabul edelim ki, 2019 yılının sonlarına geldiğimiz bu dönemde, siz daha iyi bir evlilik anısına layıksınız!

Misafirleriniz bu anıya baktıkça sizi hatırlamalı, sizlerden de feyz alarak her zaman size imrenmeli! Bunu kabul etmeliyiz ki, hepimiz böyle bir evliliğin hayalini kuruyoruz! Ufacık bir adım ile beraber, sizlerin evliliğini ölümsüz kılmanıza yardımcı oluyor, fikirlerimiz ve hizmetimiz doğrultusunda da bir ömür yaşatabileceğiniz nikah fidanlarını sizlere sunuyoruz!

Nikah Şekeri Yerine Fidan

Nikah Şekeri Yerine Fidan

Nikah Şekeri Yerine Fidan

Nikah fidanları, nikah şekeri yerine fidan alternatifi olarak oldukça güzel bir hediyelik olabilir. Misafirlerinize bunu verdiğiniz zaman ister ekebilirler, isterse de bahçelerinde veya balkonlarında saklayarak dört mevsim boyunca da onların büyümesini görebilirler. Belki de 10 yıl sonra aynı misafir ile karşılaştığınız zaman, evliliğiniz de verdiğiniz bu hediyenin nasıl büyümeye gittiğini ve her baktığınızda da o keyifli anın biraz daha anlamlı kılındığını gözle görülür şekilde fark edebilirsiniz!

Sitemiz de yer alan uygun fiyatlar ile paketler halinde hazırlanmış olan nikah fidanlarından dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz. Bu nikah fidanları ile beraber hem doğaya bir katkınız olacak, hem de hediyelerin daha da anlamlı kılınmasına yardımcı olacaksınız. Ülkemizde kişilerin doğa ile bağlılığı ve iç içe olmaları da gözle görülür şekilde ortada! Bu sebepten ötürü böylesine güzel bir jestte sizlerin nikahını daha fazla anlamlı kılacaktır.

Hemen siparişlerinizi verebilir, istediğiniz kadar da satın alabilirsiniz. Nikah fidanı paketlerimiz rengine, türüne, fidan şekline göre değişim göstermekle beraber 30’lu paketler haline satılmaktadır. Örneğin 120 misafiriniz var ise aynı paketten 4 tane sipariş edebilme olanağına sahip olduğunuzu da hatırlatmak isteriz! Unutmayın ki, iyi bir evliliği ve bir ömür boyu hatırlanacak bir nikahı hak ediyorsunuz! Özellikle kır düğünü gibi organizasyonlar da bu nikah fidanlarının ne kadar anlamlı ve ne kadar güzel göründüğünü mutlaka yaşamanız gerek! Artık nikah şekerlerinden kurtulun ve bu anlamlı hediyeleri tercih ederek siz de farkınızı ortaya koyun! Bir ömür boyu sizinle ve misafirlerinizle yaşayacak olan fidanlar çok yakınınızda!

Bir yanıt yazın