Garanti Koşulları

Üretici firmaların garantisi altında olan tüm ürünler, aksi belirtilmedikçe bu garantinin koşulları geçerlidir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, ürünü kargo teslimatı sırasında mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe herhangi bir hasar fark ederseniz, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ayrıca, ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması veya ürünün orijinal dizaynı/kutusu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İşlem görmüş ve özel olarak isme veya güne göre hazırlanmış, süslenmiş fidanlar gibi hediyelik çamların iade kapsamı dışında olduğunu belirtmek isteriz.