Nikah Çamı - FidanıNikah Fidanı

Günümüz Türkiye’sinde, bu tarz aktivitelere olan rağbet başlı başına bir çığır açtı desek yeridir!

Artık herkes nikah fidanlarına yöneliyor ve eski tarzda ki kokulu, kişilere dağıtılan nikah şekerlerinden vazgeçiyor. Bununla beraber de, anılarımız yüzyıllar boyunca yaşayabiliyorlar!

Bu aktivite 2010’lu yıllarda ülkemizde başladı. Daha sonrasında da var olan ilgi ve alaka bu yöne doğru fazlası ile kaydıktan sonra da bir tür nikah fidanı durumu söz konusu oldu ve kişiler evlilik yıllarında bu fidanları dikerek anılarını diledikleri gibi yaşatma şansını elde edebiliyorlar.

ALTERNATİF NİKAH HEDİYELERİ

ALTERNATİF NİKAH HEDİYELERİ

Alternatif Nikah Hediyeleri

Nikah fidanlarının bizlere en büyük kazancı ise dilediğimiz gibi ekime hazır olması ve saksılı bir halde ulaştırılmasıdır. Bunun sayesinde de istediğimiz herhangi bir yere ekimini gerçekleştirip, büyümesini de izleyebiliyoruz! Süslenmiş veya süslenmemiş olmak üzere iki farklı kategori alanında sizlere yansıtılan nikah fidanlarını dilerseniz dostlarınıza da dağıtarak sizlerin mutluluğuna ortak olmasını da sağlama imkanınız mevcut oluyor! Böylelikle herkes, sizin düğününüzün ne kadar özel ve ne kadar kalıcı bir hal aldığını da gözle görülür şekilde hatırlama imkanı elde ediyor.

Uzun Yıllar

Düşünün ki, çocuklarınız ve hatta torunlarınız bile bu fidanın ağaç olma evresini görebilecek, kişilere de özel kılınan bu durumun beraberinde de kendi neslinize güzel bir hatıra bile bırakabileceksiniz. Bunu kim istemez ki?

Uygun fiyatlı

Üstelik oldukça uygun fiyatlara satılan bu nikah fidanlarına sadece bir tık kadar uzaktasınız. Bu özel gününüzü ölümsüz kılmak istiyorsanız hemen sizleri alışverişe bekliyoruz, en iyi nikah fidanlarını da sizlere sağlayarak dikim işlemine hazır bir şekilde ulaştırıyoruz.

İstediğiniz Renkte

İstediğiniz her renkte, dilediğiniz her özel güne ait nikah fidanlarımız bulunmaktadır! Renklere ayrılmış olan kategorileri ile beraber de, artık bu özel günleri anlamlandırmak adına sizlere pek çok ton da renkler de sunuluyor. Unutmayın, siz ömür boyu hatırlanacak bir nikaha değersiniz! Ve sizinle beraber, aynı zaman da yaşlanacak bu fidanları her geçen gün görmek inanılmaz bir duygu olacak! Bu duyguyu tatmanızı ve imkanı yakalayabilmeniz adına biz hep buradayız!

Bir yanıt yazın