Nikah Çamı - FidanıNikah Çamı

Nikah Çamı

Nikah şekerlerinden hepimizin çok sıkıldığı bu dönemler de, artık sizleri özel kılmak adına nikah çamı dağıtım durumunu gerçekleştirdik! Üstelik uygun fiyata, tam kalite sağlıyoruz!

İletişime Geçin

Hemen bizimle iletişime geçerek özel günleriniz için dilediğiniz kadar nikah fidanı sipariş edebilirsiniz.

Sınırsız stok garantimiz ve dilediğiniz her renge uygun olarak da tasarlanmış nikah fidanları, süslemeli veya süslemesiz olarak da müşterilerimiz için iki farklı kategoriye de ayrılıyor!

Dilerseniz süslenmiş, sizler için özel olarak tasarlanmış, nikahınızın veya herhangi bir özel gününüzün anlamını taşıyan diğer süslemeler ile beraber de sizinle paylaşmamızı sağlayabilirsiniz ve bu özel günü de daha anlamlı kılmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Farklı Seçenekler

Pek çok kişi, çoğu durumda kendi süsleme yapmayı sevdiğinden dolayı süslemesiz nikah fidanları tercih edebiliyorlar.

Bu sebepten ötürü de, süsleme seven müşterilerimizi düşündük, onlar için de süslemesiz nikah fidanlarını sunma ve paylaşma şansı yakaladık!

Paket olarak satışı gerçekleştirilen bu nikah fidanları, doğum veya sünnet gibi keyifli organizasyonlarda da kullanılabiliyor.

Hatta günümüz Türkiye’sinde pek çok kişi, bu tarz özel günler için de nikah fidanlarını önemli kılıyorlar!

Yeni doğan çocuğunuz için fidan dağıtın

Doğum gibi durumlar da kız ve erkek çocuğu için ayrı tasarlanmış olan pembe ve mavi renklerde ki fidanlarımızdan da satın alabilir ve misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Saksının içinde bir ömür büyüyecek, dilerseniz de ekime hazır olan bu fidanları uygun bir bölüme de ekme şansı yakalayabileceksiniz.

Nikah şekeri artık günümüzde klişeye kaçmasından sebep, insanlar bu özel günlerini daha anlamlı bir hale dönüştürmek adına bu tarz farklılıklara önem vermeye başladılar. Pek çok Avrupa ülkesinde nikah fidanı satışı oldukça aktif!

Ülkemizde de başlattığımız bu hizmet sayesinde birçok evli çiftin, bu anı ölümsüzleştirmelerine ve misafirlerine de daha anlamlı bir hediye sunmalarına yardımcı olduk.

Hemen bizimle irtibata geçerek bu özel günler için tasarlanmış olan hediyelere ulaşabilir, satın alabilir ve dilediğiniz gibi de süslenmesi adına bizlere bilgilerinizi verebilirsiniz. En kısa zamanda ürünleriniz hazırlanmakla beraber sizlere de ulaştırılacaktır. 25 yıldır Şamil Fidancılık olarak üretim tecrübesiyle çalışmktyız.

Türkiye’nin her bölgesine gönderme imkanımız da mevcuttur.

Bir yanıt yazın