Nikah Çamı - Fidanı

Nikah şekeri alternatifi, Nikah şekerlerinden bile ucuz maaliyete sahip olan nikah fidanları, sizler için daha uygun fiyat garantisi altında, paketler halinde sunumda!

Nikah Fidanı

Nikah Fidanı

Artık bu fidanlara, 2 TL civarında bir fiyatlandırma ile beraber ulaşabiliyorsunuz. Düğünün en büyük klişelerinden birisi olan nikah şekerlerinden artık kurtulun, ona verilen para ile nikah fidanları satın alarak kişilerin sizleri daha da anlamlı bir şekilde hatırlamalarına yardımcı olun.

Üstelik sadece nikah için de değil, herhangi bir özel gün organizasyonunuzda da bu hediyelerin ne kadar anlamlı kılındığını göreceksiniz! Herkese açık yaptığınız bir nişan töreninde de dağıtımını sağlayarak büyümelerine her geçen gün gözle görülür şekilde şahit olma durumunuz söz konusu! Bunun beraberinde hem dilediğiniz gibi ulaşma şansı elde ediyor, hem de bu durumun daha da mühim bir hal almasına yardımcı oluyorsunuz.

 

Ülkemiz de henüz bu durum fazlası ile tercih edilmiyor. Çünkü kişiler, nikah fidanı durumundan pek de haberdar değiller. Fakat bu durumu bilen pek çok kişi artık nikah şekerlerinden vazgeçerek nikah fidanlarına da yönelmiş durumda. Gayet mantıklı bir hareket olduğunun da altını çizebiliriz. Pek çok nikah şekeri, birkaç gün sonra kayboluyor ya da bir daha hatırlanmıyor bile. Kendimize dürüst olmak gerekirse, hangi gittiğimiz düğünde yer alan nikah şekerini sakladık ki? Hiçbirini. Bu nedenden dolayı,nikah şekeri alternatifi olarak insanların sizi daha anlamlı bir şekilde hatırlaması adına dört mevsim boyunca dikilebilen, ya da balkonlar da, içerisinde yer alan saksılarda da yetiştirilmesini sağlayarak onların güzel ve keyifli bir hediye olmasını sağlayabilme olanağınız oldukça yüksek.

 

Üstelik devamlı olan promosyonlu kampanyalarımız ile beraber de, toptan yapacağınız alışverişler de sizlere indirim de sağlıyoruz. Sadece sitemizden herhangi bir fidanı belirleyin, daha sonrasında da bu fidanları tüm misafirlerinize dağıtın ve nikahınız onlarla beraber yaşasın! İstediğiniz her renk, her tür fidan da sitemiz de bulunmaktadır. Üst kısımda ki kategori alanlarından herhangi birisini seçerek tüm ürünlerimizi tek tek inceleyebilme olanağınız mevcuttur.

Hemen seçiminizi yaparak bize ulaşın!

Bir yanıt yazın